Který sportovní kočárek tmavé barvy je lehce složitelný, jde do úplného lehu a vydrží do konce?

Zodpovězené
28. dub 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek.

Mé požadavky:

  • bude tmavé barvy,
  • má velký uzavíratelný košík,
  • snadno složitelný,
  • poloha úplného lehu,
  • možnost jídelního pultíku místo dětského madla
  • nosnost pro dítě do 3 – 4 let.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že nepíšeš, v jakém terénu se budeš pohybovat a pro jak staré dítě kočárek potřebuješ. Dost by mi to pomohlo s výběrem.

Pokud netrváš na uzavíratelném košíku, tak doporučuji například Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, který má prostorné sezení i pro větší dítě a zároveň patří mezi ty lehčí kočárky. Nechybí mu ani polohování nohou a zádové opěrky do úplného lehu, nastavitelná rukojeť, prostorný nákupní košík a lehké skládání i ovládání.

Nebo to může být bazarový Britax B-Motion 4 Plus, který je tedy už těžší, ale pro větší děti je ideální.

Pokud chceš ještě něco více skladného a lehkého, tak doporučuji Baby Jogger City Mini2 4.

A vyhovovat by mohl i Cybex Eezy S+², ale má o něco menší rozměry.

Zmíním i Easywalker Jackey, který má na svůj typ dobré odpružení, že si ho maminky nechávají i jako hlavní kočárek. Na časté skládání je jako dělaný, má totiž vychytávku, kdy se automaticky doskládá sám.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie