Který ze sportovních kočárků Muuvo Slick a Muuvo Quick 3.0 nebo Cybex Talos S Lux je nejprostornější

Zodpovězené
8. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Cybex Talos S Lux.

Není tento sportovní kočárek moc těžký?

Dívám se také Muuvo Slick a Muuvo Quick 3.0.

Hledám kočárek s dlouhou stříškou, nákupním košíkem alespoň do 4 kg, větší kola. Bydlím na vesnici a dítě je narozeno v srpnu 2021. To znamená, že ho jako 2,5leté budu vozit s fusakem v zimě. Kočárek musí být prostorný, stylový a černý.

Který sportovní kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem odpovídala v této otázce v poradně, tak se na ni koukni 🙂.

Podle mě bude nejlepší volbou Cybex Talos S Lux, který je do terénu nejlepší a zároveň je i neprostornější z uvedených kočárků. Jeho největší slabinou je stříška, která nemá možnost zakrytí a dítěti tak může vadit sluníčko v obličeji. Dále pak jeho vyšší hmotnost, kterou však nejvíce ucítíš při častém skládání, manipulace s ním je jinak snadná.

Pokud Tě to táhne spíše k Muuvo, tak bych šla určitě do modelu Muuvo Slick, který má nástavbu položenou výše a celkově působí více robustněji. Oproti Muuvo Quick 3.0 má delší zádovou opěrku a dá se prodloužit opěrka nohou.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie