Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Lehký obousměrný sporťák, gumová kola, odpružení, cca do 10 kg. Máte tip?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

máte nějaký tip na sporťák, který má ideálně gumová kola a odpružení, cca do 10 kg?

Aby projel mírný terén, jako kostky ve městě, nezpevněná cesta v lesoparku, tenká vrstva sněhu na chodníku… Kočárek do terénu mám, ale je šíleně neskladný, tak potřebuju něco do auta, ale zase ne za cenu vykřesat z dítěte duši. Kdyby měl ještě i otočnou sedačku, tak to bych byla šťastná.

Předem děkuji za cenné tipy.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Jako první mě napadl kočárek Easywalker Harvey 2. Je to velmi lehký kočárek (má necelých 11 kg, což je oproti běžným mnohdy i více než 15kg sporťákům vážně lehký kousek). Má perfektně odpružená všechna čtyři kola, takže s ním projedete v pohodě jakýkoliv terén. Klasicky se prodává v dvojkombinaci, ale dá se sehnat i jako klasický sporťák - a nezruinuje Vás. 😉

Dalším mým tipem je kočárek Cavoe Axo - zrovna dnes jsem na něj psala recenzi, tak Vám tady pošlu kopii a ještě doplním: Pokud jste projížděla některé předchozí zodpovězené dotazy, mohla jste si všimnout, že ho skloňuji často - dala bych za něj totiž ruku do ohně, že Vám bude sedět jako zadek do gatí. 😉 Poradila jsem ho už tolika maminkám a jsem přesvědčená, že by Vám všechny do jedné řekly, že naprosto vyhovuje všem potřebám. Mám často i po několika týdnech nebo měsících pozitivní zpětnou vazbu, a to je prostě bezvadná recenze sama o sobě.
Kočárek Cavoe Axo má sice 11 kg, ale je ve skutečnosti nesmírně lehký, opravdu krásně se ovládá, je kompaktní a skladný (vlezl se mi do kufru mého malého VW Polo), v pohodě s ním projedete ve sněhu, v bahně, v lesoparku, na poli - vše, co píšete. Není to stoprocentní teréňák, ale bez problémů projede sníh, bláto, kameny, nezpevněné cesty, mírnější pole. Je velmi prostorný, takže i větší děti se v něm cítí pohodlně a ne stísněně, polohování nožiček a zad je plynulé, do úplného lehu.
Kola má velká, gelová, odolná, s možností aretací předních koleček. Má prostorný koš, teleskopickou rukojeť a má stříšku s UV filtrem 50+, což je pecka.

A posledním tipem je kočárek BabyStyle Oyster 3. Má lehkou konstrukci, je dobře ovladatelný, ma teleskopickou rukojeť, takže je vhodná jak pro menší maminky, tak pro větší tatínky. 😉 Sezení proti směru jízdy i po směru a úplný leh je samozřejmostí. Má velmi kvalitní kola vhodná do terénu a je velmi kompaktní po složení, takže při převozu autem nebudete mít problém. Celková manipulace je velmi příjemná, je ovladatelný i jednou rukou.

Kdybyste se ještě chtěla na něco doptat, tak jsem tady pro Vás. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz