Levný kombinovaný kočárek pro větší dítě - u G-mini Grand se bojím, že na zimu nepostačí. Máš tip?

Zodpovězené
15. dub 2020

Ahoj,

sháním levnější kočár pro větší dítě (moje děti nemají problém mít v půl roce skoro 80 cm). Dvojkombinaci, přední kolečka otočná, po směru i proti směru, vyloženě terénní být nemusí. Líbila by se mi možnost pohoupat, ale nutné to není. Dlouhá stříška je taky fajn. Líbí se mi G-mini Grand, ale mám strach, že bude brzy malý, obzvlášť na zimu s fusakem.

Děkuji 🙂

Ahoj!

U G-Mini Grand máš pravdu, sedadlem je to opravdu malý, neprostorný kočárek a já osobně mám pocit, že až tak moc za to nestojí.

G-Mini Grand

Z podobného typu spíše vypíchnu Dionne Quantum, což je sice dražší, stále však ne drahý kombinovaný kočárek typu 2v1, a kvalitou i kolečky je někde úplně jinde. Na začátek dobrý a kvalitní model s širokým sedadlem / korbou, který pak kolem roku a půl-dvou vyměníš za něco lehké, neotočné, prostorné a šikovné. Já bych podstatně spíše šla do tohoto modelu, oplatí se víc, a i lépe ho prodáš.

Diono Quantum

Dále bych se dívala na něco jako Espiro Only, pokud hledáme levnější kombinaci s ok sportovním kočárkem.

Espiro Only 2020

Kvůli pohupování se pak dá zvážit i něco robustnějšího typu Bebetto Luca.

Bebetto Luca 2018

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.