Má kočárek Joie Mytrax Flex dobré jízdní vlastnosti?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro druhorozeného 11měsíčního syna. S prvním dítětem jsem používala Concord Wanderer a v podstatě jsem byla spokojená. Trochu mi vadila kratší stříška a to, že v kufru při cestování zabíral dost místa.
Vyhovovalo mi to, že projede opravdu každý terén, je prostorný a má opravdu velký košík. Bohužel se mi zlomil v kloubu, proto teď hledám něco nového.

Potřebovala bych, aby prošel každý terén (les, louka, kamínky, chodníky s výtlukami). Chci, aby měl velký úložný prostor. Pokud by se skládal jednou rukou a zabíral málo místa v kufru, byla by to paráda. Cena do 8 000 Kč.

Podle recenzí jsem došla k volbě Joie Mytrax Flex, ale nejsem si naprosto jistá jízdními vlastnostmi. V některých recenzích si stěžovali na chrastící kolečka.

Myslíš, že by to mohlo být něco pro nás?

Případně něco jiného podobného, ​​co jsem nenašla.

Děkuji

Ahoj,

Joie Mytrax Flex je v poměru cena/výkon výhodný. Zvládá větší dítě a zároveň přejezd náročnějším terénem. Někdy je třeba při hodnoceních brát v úvahu i možnost, že maminky neměly nový kočárek, ale měly bazarový model. A tento kočárek je fajn mít jako nový, ne použitý.

Podobným modelem, který přichází v úvahu je Carrello Bravo Plus. Je to kočárková novinka. Je také cenově dostupný a poměr cena/výkon vypadají slibně. A to i po shlédnutí video recenzí a hodnocení maminek. Ty jsou opravdu fantastické.

Případně i bazarový model Britax B-Motion 4 Plus.

Nebo zvaž i tříkolový model Joie Crosster Flex Signature.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka