Má kvalitnější kola kočárek Britax Go Big nebo Britax Go Next?

Zodpovězené
7. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Britax Go Big a Britax Go Next.

Jsou na Britax Go Next nafukovací kola?

Jaká kola má Britax Go Big?

Budou se do kol Britax Go Big zapichovat kamínky a zůstávat dírky?

Který má kvalitnější kola?

Děkuji

Ahoj,

model Britax Go Next má zadní kola nafukovací a přední gumová, která jsou ale o dost menší než na modelu Go Big.

Britax Go Big má gumová kola plněná pěnou, to znamená, že jsou velmi odolná a "bezúdržbová", protože díky tomu, že je kolo plněné pěnou a ne vzduchem, tak je nemůžeš píchnout. Často si je maminky pletou s pěnovými koly, která jsou skutečně měkká a zapichují se do nich kamínky.

Záleží čemu dáš přednost, zda zadním nafukovacím kolům a nižší hmotnosti kočárku nebo větším bezúdržbovým kolům, ale vyšší hmotnosti. Kvalitou jsou kola stejná, jen nafukovací mají lepší jízdní schopnosti díky přirozenému odpružení.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie