Britax Go Next vs. Teutonia Mistral, máte zkušenost?

market48
4. únor 2015

Ahoj. Váhám mezi kočárkem Britax go next a Tetonií nejspíš v provedení Mistral. Chtěla bych kočárek, jak do města, tak i do lehčího terénu - lesní cesty, louky, štěrk, sníh. U Britaxu se mi líbí váha a manipulace s ním. Teutonie má zase ruční brzdu a přehazovací rukojeť. Tak nevím..Máte někdo osobní zkušenost? Taky nevím, jestli jsou dobrá nafukovací kolečka, kvůli případnému píchnutí. Budu vděčná za vaše postřehy 😉

vetyver
4. únor 2015

@market48 mám předchůdce britaxu Brio a jsem úžasně spokojená, vyměnila jsem ho místoJane slalom pro. Brio mmá ještě nenafukovacky a do těch se zase zapichuji kamínky takže bych se nafukovacích nebála. Teutonii neznám, srovnání tedy nevím. Ale jsem moc spokojená s tím, že mám dítě k sobě celem, to je k nezaplacení. Přehodit sedačku mi nedělá problém s 16m dítětem, 12 kg ;)

vetyver
4. únor 2015

Jo a k té brzde, měla jsem ruční brzdu na Jane a vůbecjsem nevyuzila...

market48
autor
4. únor 2015

Takže jsi s ním spokojená i v terénu? Prodavačka doporučovala koupit na terén pevnou osu, ale to je zase o tři tisíce víc.. 😒

werumka
4. únor 2015

@market48 Mistral je v terénu skvělej - má výborný odpružení. Do nafukovacích koleček už bych nikdy nešla. Do těch gumových se sice občas zapíchne kamínek, ale aspoň se tím celé to kolečko nevyfoukne. Nevýhodou je skladnost. Zabere v kufru víc místa. Ale co se jízdních vlastností týče, je fakt dobře ovladatelný - syn s nám sám jezdí i v horším terénu a nemá problém. Ale musíš zkusit, který Ti líp sedí v ruce.