Má mnou vybraný bazarový kočárek nový podvozek?

Zodpovězené
19. črc 2023

Ahoj,

chystáme se koupit kočárek z druhé ruky. Paní mi poslala fotku a neumím posoudit, zda se jedná o nový model podvozku 2022.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

na obrázku je vyfocený Cybex Priam 4, tedy nejnovější model. Poznáš to podle umístění úchytů pro připojení příslušenství jako je například držák nápojů. Ty jsou oproti Cybex Priam 3 nahoře u rukojeti. Původně byly umístěny na nepohyblivé části rukojeti, což bylo zčásti nepraktické.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka