Má některý Bebetto kočárek rukojeť, která se dá polohovat do nebo protisměru jízdy?

Zodpovězené
21. črc 2022

Ahoj,

žiji ve městě a jsem velmi aktivní. S kočárkem budu dost chodit po venku (venčit pejska).

Požadavky:

  • pro listopadové miminko,
  • nutností je ovládat kočárek jednou rukou,
  • velká "vajíčkovitá" hluboká korba,
  • odvětrávání,
  • dlouhý nánožník nastavitelný ve sportovní části,
  • dostatek místa pro nákupní tašku a velká nákupní taška.

Měla jsem vybrán kočárek Bebetto Luca Pro nebo Bebetto Bresso, ale zjistila jsem, že rukojeť je jen v jednom směru. Potřebovala bych, abych mohla rukojeť polohovat do nebo protisměru jízdy.

Existuje Bebetto kočárek s takovou rukojetí?

Děkuji

Ahoj,

novější kočárky značky Bebetto nemají bohužel přehazovací rukojeť. Tuto možnost rukojeti má například převážná část kočárků Gesslein či model Bugaboo Cameleon 3 Plus. Nejsou to kočárky, které by zcela odpovídaly Tvým požadavkům, ale určitě ne ně podívej.

Od kočárků s přehazovací rukojetí se upouští, pokud bys na ní netrvala, tak doporučuji ještě Tutis Uno3+, oproti Bebetto kočárkům je lehčí a má zvýšenou nosnost u sporťáku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie