Měli bychom nahradit Baby Jogger Summit X3 golfovým kočárkem?

Zodpovězené
7. říj 2022

Ahoj,

máme Baby Jogger Summit X3. Problém je, že často cestuji autobusem. V autě jej převážíme málokdy.

Je jednodušší mít menší kočárek?

Máme uvažovat o golfovém?

Zatím jsem žádný nezkoušela.

Jaký fusak by mi seděl do Joggera?

Našla jsem jen jeden přímo této značky.

Děkuji

Ahoj,

pokud Ti kočárek Baby Jogger Summit X3 momentálně vyhovuje, tak není třeba jej měnit. Pokud ale chceš mít i menší kočárek, tak uvažuj nad jeho koupí a zvaž kritéria výběru, tedy funkce, které bys od něj očekávala.

Já osobně mám tento kočárek a používám fusak Monti od značky Emitex. Podrobněji jsem ho popsala v podobné nedávno zodpovězené otázce:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka