Pasuje na Bugaboo Fox 2 hluboká korba z Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovězené
1. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kompatibility hlubokých korbiček.

Pasuje na Bugaboo Fox 2 hluboká korba z Bugaboo Cameleon 3?

A co stříška?

Děkuji

Ahoj,

ne, potahy korbiček Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Cameleon 3, nejsou navzájem kompatibilní. Mají jiné rozměry a také zapínání na rám.

Bugaboo Cameleon 3 má ale kompatibilní stříšky s modely Bugaboo Fox 2 a Bugaboo Lynx.

Další kompatibility najdeš v těchto zodpovězených otázkách:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka