Pasuje nánožník na hlubokou korbu kočárku Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovězené
20. zář 2022

Ahoj,

zvažuji koupit hlubokou korbu na sportovní kočárek Valco Baby Snap 4 Trend, který mám po prvním synovi. Kočárek mi moc vyhovuje a chtěla bych s ním pokračovat při dalším miminku.

Pasuje nánožník na hlubokou korbu dobře?

Zdá se mi, že je tam velká mezera mezi stříškou. Čekáme podzimní miminko a nechci, aby mu tam foukalo.

Třeba raincover koupit originál, nebo stačí nějaký univerzální?

Dá se každá hluboká korba stlačit?

Jaké adaptéry potřebuji na vajíčko, když máme Joie i-level?

Děkuji

Ahoj,

hluboká korba Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade je funkcionálně jednodušší. Její stříška není XXL rozměrů jak to je u sportovní nástavby. Má větší mezeru než jiné korby, které mají delší stříšku. Hluboká korba nemá nánožník, ale kryt, který sedí dobře. Hlubokou korbu složíš na placku.

Pláštěnku do deště můžeš koupit buď originální, nebo univerzální, je to na Tvém rozhodnutí.

Pro ověření kompatibility autosedačky Joie i-level s kočárkem Valco Baby, napiš do naší MK Poradny o autosedačkách .

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka