Pasuje skejt Lascal Buggy Board Maxi na kočárek Bugaboo Cameleon 3?

Zodpovězené
20. dub 2022

Ahoj,

máme kočárek Bugaboo Cameleon 3 a chtěli bychom staršímu sourozenci koupit skejtik. Zvažovala jsem Lascal Buggy Board Maxi.

Pasoval by tento skejt na náš kočárek?

Je třeba shánět nějaké adaptéry?

Umíš poradit i lepší značku skejtíku i se sedátkem?

Děkuji

Ahoj,

ano, pasuje a nejsou potřeba žádné adaptéry. 🙂

Doporučuji i Zopa Segboard, ke kterému můžeš též přikoupit sedátko, které je vybaveno praktickým madlem na držení a vypolstrovaným sedákem.

Oba skejtíky jsou univerzální a lze je přichytit na téměř jakýkoliv kočárek (připevňovací ramena se nastaví do různých úhlů a délky).

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie