Pasuje vajíčko Cybex Cloud Q na kočárek Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovězené
6. zář 2023

Ahoj,

mám vajíčko Cybex Cloud Q a kočárek Britax B-Motion 4 Plus.

Bude pasovat toto vajíčko na kočárek?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem podobnou otázku zodpověděla u bratrského modelu Britax B-Motion 3 Plus, tak Ti ji sem připínám. Potřebuješ vytvořit přesně stejné spojení:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka