Pasuje vlněný potah matrace Bubagoo i do modelu Bugaboo Fox3?

Zodpovězené
22. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně potahu.

Pasuje vlněný potah matrace Bugaboo i do modelu Bugaboo Fox 3?

Děkuji

Ahoj,

Bugaboo univerzální potah na matraci WOOLMARK, zajistí dítěti maximální komfort.

Potah je v šedém provedení a je vyroben z nejjemnější 100% merino vlny. Přírodní materiál zajišťuje dítěti dostatek tepla a pohodlí po celý rok. Potah lze snadno vyprat v pračce.

Potah má univerzální velikost, lze tak použít na matraci do všech modelů kočárků značky Bugaboo. Takže ho klidně můžeš použít i do Tvého kočárku Bugaboo Fox 3.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka