Petite&Mars Move II Air, Valco Snap 4 Flat Matte nebo Hauck Rapid 3R 2021. Který je nejlepší?

Zodpovězené
12. dub 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Petite&Mars Move II Air, Valco Snap 4 Flat Matte a Hauck Rapid 3R 2021.

Od kočárku bych chtěla, aby péroval, dal se používat v létě i v zimě, dobře se s ním manipulovalo, dal se dát do lehu i úplného sedu.

Který z těchto tří splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

požadavky nejvíce splňuje Petite&Mars Move II Air. Jako jediný má nafukovací kola s odpružením. Samozřejmostí je plynulé polohování do úplného lehu i sedu, lehká manipulace a skládání potahem dovnitř. Potěší celkem lehkou hmotností (necelých 10 kg) a prodlužovací stříškou s náhledovým okénkem. Ke kočárku navíc dostaneš přebalovací tašku, držák nápoje a nánožník. Nevýhodou je pevná rukojeť, kterou nemůžeš tak výškově nastavit a menší rozměry sezení.

Podobným typem je pak Petite&Mars Street+ Air, který je sice o trochu těžší, ale má větší rozměry jak ložné plochy, tak i zádové opěrky.

Pokud nejsi náročná, tak by mohl vyhovovat i Hauck Rapid 3R, který je fajn v poměru cena/výkon. Ale nižší cena je na něm dost znát, především na kvalitě provedení.

Valco Baby Snap 4 Flat Matte nemá žádné odpružení, takže je "tvrdší". Vyřešit by to mohly nafukovací kola, které jízdní vlastnosti výrazně zlepšují.

Každopádně bych více doporučila model Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, který je ještě více prostornější a má polohovací rukojeť.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie