Polohovatelný, lehký a dobře skladný sportovní kočárek na vesnici

Zodpovězené
25. bře 2019

Zdravím,
potřebovala bych poradit, jaký si mám koupit sporťák. Bydlíme na vesnici. Chtěla bych polohovatelný (i zvedání nožiček), lehký a aby se dobře skládal do auta.

Ahoj!

Na vesnici, lehký a zároveň skladný - podle mě Easywalker Mosey+. Okolo 10 kg, velká odpružená kola a zároveň fajn skládání.

Easywalker Mosey+

Kromě něj bych koukla i na Valco Snap Ultra Tailormade s dokoupenými Sport nafukovacími koly.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.