Poradíš osvědčený skate, který je použitelný s Baby Jogger Summit X3?

Zodpovězené
25. lis 2023

Ahoj,

potřebuji koupit univerzální skate, který by se dal připevnit za Baby Jogger Summit X3. Chtěla bych něco levnějšího než je originál na tento kočárek (přes 2 400 Kč). Chci, aby se dal v případě nepoužívání zvednout, zavěsit na rukojeť kočárku.

Můžeš mi poradit něco osvědčeného?

Nemusí tam být sedátko, stačí skate.

Děkuji

Ahoj,

ke kočárku Baby Jogger Summit X3 bohužel nemůžeš použít jakýkoliv skejt, stupátko či stupínek. Upínací systém univerzálních skejtů je většinou prováděn tak, že mají ramena připevnitelná na boční konstrukci kočárku. Takové upevnění však u kočárku Summit X3 není možné. Hrozí poškození zadního pneumatického odpružení. Mám doma také kočárek Summit X3 a vím, že na něj nejlépe pasuje dražší originální skejt.

Určitě Ti nedoporučuji koupit univerzální skejty, které v poradně běžně doporučuji, jsou jimi Zopa či Lascal:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka