Poradíš skladný sportovní kočárek, který je prostorný a také otočný?

Zodpovězené
28. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který bude skladný, tedy nezabere půl kufru. Musí se dát do úplného lehu, musí být prostorný a s prodlouženou stříškou. Pokud by byl otočný, to by bylo super.

Který kočárek splňuje všechno, co hledám?

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce z poradny. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Konkrétně to jsou například tyto modely:

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie