Pružící kočárek moderního vzhledu do 15 000 Kč?

Zodpovězené
12. únor 2019

Prosím o radu 🙂

Už pár týdnů se probírám kočárky a začínám být zoufalá 🙂 Primárně jsem šla po sporťácích (přece jen s ním budeme jezdit déle) ke kterým se dá dokoupit hluboká korbička - zaujalo mě Valco Snap a Britax B-Motion. Vzhledově mě zaujal třeba Moon Nuova City, obecně se mi líbí větší kolečka 🙂 Chtěla bych ale, aby kočárek pružil, a ty nacházím pouze mezi kočárky "klasické" konstrukce, u kterých se mi vůbec nelíbí "sportovní", pokud se tomu tak dá říkat, verze.

Miminko se nám narodí v srpnu, takže korbička by neměla být malá, a více se mi líbí ty s rovným dnem. Jezdit budeme po městě a po běžných lesních cestách, skládat do auta párkrát za týden budeme, ale asi ne denně. Cenová představa s korbičkou bez sedačky cca do 15.000,- Kč, méně je samozřejmě super 😆 Za nějakou pecku a lásku na první pohled bychom i něco připlatili 🙂

Předem díky za tipy a rady 🙃

Ahoj!

Začnu rovnou zhurta a hodím do pléna nejvíce pružící, do terénu výborný moderní kočárek (a ještě i s prostornou vaničkou a množstvím funkcí) - Britax Go Big 2.

Britax Go Big2

Samotná dvojkombinace, pokud si koupíš sporťák Britax Go Big jednotkové série a samostatnou vaničku, vyjde nejlevnější něco pod 19 000 Kč. Trojkombinace s autosedačkou verze dvojkové (novější) stojí kolem 25 000. Ano, vím, je to více a nejedná se o levný model, ale opravdu doporučuji zvážit investici už jen z důvodu velmi vysokého komfortu jízdy, jakož i prodejní hodnoty po dopoužívaní. Tyto kočárky jsou extrémně funkční, kvalitní a oblíbené, takže se ti minimálně část sumy později určitě vrátí.

Britax Go Big

Pokud bys ho přece jen nechtěla, inspirací by mohl být i Emmaljunga Viking, i když švédský design je tak trochu specifický.

Emmaljunga Viking

Další možností by mohl být Gesslein F6 Air, například i s vložnou taškou.

Gesslein F6 Air+

A pokud už Moon, tak asi spíše Solitaire, ale nepočítej s brutálním pružením.

Moon Solitaire

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.