Recenze na kočárek Coletto Florino Carbon. Jakou máte celkovou zkušenost s touto dvojkombinací?

Zodpovězené
15. čer 2021

Dobrý den,

mám vyhlídnutý kočárek Florino Carbon. Zajímala by mě celková zkušenost s touto dvojkombinací. Hlavně ohledně koleček, jak se s nima jezdí, když jsou přední kola blízko u sebe.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Colleto Florino Carbon patří mezi takovou základní střední skupinu kočárků. Pokud patříte mezi nenáročné maminky, tak s tímto kočárkem budete spokojená. Má hlubokou prostornou korbičku, taktéž sporťák je prostorný, s plynulým polohováním zad a nožiček. Kola jsou ložisková, velká, pevná, stabilní, s možností aretace u předních koleček. To, že jsou přední kola blíže u sebe, není rozhodně negativum a během jízdy ani nepoznáte rozdíl oproti kočárkům s klasickými stejně daleko od sebe vzdálenými koly. Kočárek patří mezi robustnější kousky, jako celek má 13 kg, avšak je snadno ovladatelný a projedete s ním i terén - je celoodpružený s možností nastavení tlumičů. A co je za mě ještě velké plus - celouzavíratelný košík. Perfektní věc. 😉

Pokud byste se chtěla ještě na něco zeptat, určitě napište.

Mějte se hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz