Kočárek Coletto florino carbon, máte některá?

selwy
28. bře 2016

Ahoj holky, nepřemýšlíte některá o tomto kočárku? Nebo ještě lépe nemáte ho některá? 😉

lusou
9. dub 2016

Ahojky, já si přesně tento chci kupovat... Zkoušela jsem ho v obchodě a přišel mi super ☺️ vy už jste si ho objednala??

selwy
autor
9. dub 2016

@lusou Ahojky, jeste ne termin mam az v srpnu. Ale vazne nad nim uvazuji, nenasla jsem na nem nic co by mi vadilo. Akorad po nem budu chtit aby zvladal docela velke tereny, tak vaham, jestli to zvladne. :-/ Jinak ma super, ten kosik jak je velky, vysoko na zipy, proste super. 😉 A chcete i vajicko? Ja asi ne. A nevidela jsem na zivo sportak, ale ted ho objednava kamaradka, ten s tou cervenou rukojeti, tak to jeste omrknu a pojezdim venku. 😉

lusou
18. dub 2016

Autosedačku si objednám nejspíš od maxi cosi cabriofix 🙂 přijdou mi bezpečnější 🙂 Sporťák jsem naživo viděla a přišel mi dost prostorný ;)

verusik13
25. dub 2016

Ahoj, taky přemýšlím nad tímto modelem, ale v té kombinaci šedá s modrým. Na prodejně jsem ho taky zkoušela a přijde mi lehký a strašně dobře se mi ovládá. Myslím, že i cena je adekvátní. Jinak doufám, že i něco vydrží, termín mám až v na konci července, takže své poznatky budu sdílet až poté 🙂

sitarka
5. čer 2016

Ahojky, tak máte nakonec některá tento kočárek? 😉

lusou
6. čer 2016

@sitarka Dobré odpoledne, už máme kočárek doma 🙂 vyzkouším ho až v září, ale mám z něj radost...

lusou
6. čer 2016

Už se těším až s ním vyjedeme 🙂

sitarka
6. čer 2016

@lusou Takhle reálně vyfoceny vypadá ještě líp ☺ Super fotky. Moc dekuju. Pak přeji info jak se vám s ním jezdí 😉 Pokud bude tedy čas.

lusou
6. čer 2016

@sitarka Pokusím se 🙂 jestli si vzpomenu 😀😀 zatím jsem jezdila jenom doma a super, pak jsem ho musela předat sousedům 😉 naši by to nedali, kdybych ho měla před porodem doma 😀😀jsou pověrčiví....

sitarka
7. čer 2016

@lusou to i já 😀

lusou
7. čer 2016

@sitarka Aha 😀😀 já na pověry nikdy moc nebyla 😉 ale každopádně je kočárek uschován v bezpečí 😀

katka2955
22. čer 2016

Ahoj holky. Přesně tenhle model mám od ledna doma. Malá se narodila na konci dubna. Bohužel hned po první jízdě venku začal kočárek vrzat. Promazali jsme všechno , až jsme zjistili, že je to v těch krytých pružinách-fotku přidám. Je to uzavřené nýty, tak se to nedá rozšroubovat. Tento týden to budu reklamovat a uvidíme. Jinak je kočárek perfektní do terénu, jezdím i do kopce po kamenech. Mám i sedačku do auta. Jsem jinak s kočárkem velmi spokojená. Bohužel s těmi pružinami to je problém u většiny kočárků polské výroby

katka2955
22. čer 2016
sitarka
23. čer 2016

Už jsem o tom vzani někde četla. Každopádně děkuji za recenzi ☺

martakd
22. črc 2016

Ahoj holky. Pripojuji se k prispevku.. kocarek mame jiz pul roku.. je nadherny... jelikoz zijeme v UK, kazdy me zastavuje a pta se odkud je... my ho mame primo od vyrobce s Polska a vysel nas o nejakych 5 000 kc levneji.. takze pokud mate nekoho kdo umi polsky, doporucuji zavolat rovnou k vyrobci..

K samotnemu kocarku, velmi mi vyhovuje, ma kvalitni material, je "robusni" takovy pevny, dite je v nem spokojene,sobre se s nim jezdi, prijemna rukojet a barvy jsou presne syte jako na oficialnich strankach... no uchvatny... ale take ma sve nedostatky.. ja osobne bych si vybrala kola s dusi... tyto jsou tvrda takze kocarek v terenu dost nadskakuje.. prijde mi jako kdyby jel na plastovych kolech 😂.. dalsi, pro me, nevyhodou je kosik pod kocarkem... nema tvrde dno a celou igelitku s nakupem do nej nedam, tudis musim davat do kosiku kus od kusu... je skvele ze se k nemu muzete dostat z obouch stran, ale jak jsem joz rekla.. tim, ze neni pevne dno, nakup je tezky a z te predni strany pak nejde zapnout zip... kdyz jsem mela korbu, tudiz jsem davala nakup z druhe strany... ted jsem zmenila na sportak a hadejte com.. neni mozne se ze zadni strany ke kosiku dostat. Sedi nizko a musite pouzivat jen predni stranu... konstrukce se dobre sklada a je lehka.

Jeste se zminim o baby prebalivaci tasce.. ja si poridila jinou.. me nevyhovuje z duvodu ze vevnitr ma jen jednu kapsu a kdyz ji chytite zavrenou za ucho, rozepina se... je celkem skoda, ze nenavrhli takovou tu klasiku se dvema usima jako kabelka... ale tak vzdy se nekde neco najde 😉

Ja na 98% kocarek doporucuji, az na ty detaily bych nemenila.. momentalne se koukam po jinem kosiku pod konstrukci, ale jinak je paradni 😉

Doufam, ze Vam tento prispevek pomuze pri rozhodovani... Je to jen muj nasor a to co nevyhovuje me, muze vyhovovat Vam 😉

Tak pekny den 🙂

vigorousmissy
30. srp 2016

@martakd mozem sa spytat kde v polsku ste ho objednavali? Nejaky kontakt mi mozete poskytnut? Vopred Vam dakujem 😊

martakd
30. srp 2016

@vigorousmissy dobry den, je to z teto stranky a volali jsme tam...
http://www.coletto.pl/produkt/51/florino-classic

pajaa87
17. zář 2016

@martakd Dobry den, take zvazuji nakup tohoto kocarku. Muzete mi prosim napsat,za jakou cenu jste kocarek primo od vyrobce koupila? Ptala jste se i na pripadne reseni reklamaci? Polsky bohuzel neumim,ale snad by se s nimi dalo domluvit pripadne i anglicky🙂

martakd
17. zář 2016

@pajaa87 ahoj, vysel na nejakych 250 liber i s postevnym coz bylo 18 liber do UK. Tehdy libra byla 32kc... takze neco pres sedm tisic.. urxite se dohodnes i v anglictine

pajaa87
17. zář 2016

@martakd Moc diky🙂

passiflore
6. říj 2016

Zdravím všechny, zkusím tady oživit diskuzi- máte někdo nové zkušenosti s tímto kočárkem? Hodně o něm uvažuju 🙂 Díky

merianch
7. lis 2016

zvažujeme taky nákup tohoto kočárku..má už někdo zkušenosti se sporťákem? dá se opravdu dát opěrka zad až do úplného lehu? A co ten nákupní košík?

Díky moc

helinka684
9. lis 2016

opěrka je do úplného lehu. nákupní košík je suprový.

merianch
10. lis 2016

@helinka684 pani,vypadá úplně senzačně....musím zahřívat už manžela aby ho objednal..máte ho z Cr nebo Polska? A jakou máte autosedačku?trochu se bojím v koupi od coletto, kvůli bezpečnosti

helinka684
11. lis 2016

@merianch od nás a mám autosedačku Coletto. není se čeho bát, autosedačka je bytelná a bezpečná.

merianch
11. lis 2016

@helinka684 diky moc 🙂

helinka684
13. lis 2016

není zač. 🙂 já jsem z něj nadšená

merianch
15. lis 2016

Holky, objednávala jste některá kočárek přímo z Polska? Výrobce mi napsal, že prý se to přímo od nich koupí nedá, jen od distributora :( a to je o dost dražší, než psala maminka nahoře :(

helinka684
16. lis 2016

vždyť i u nás se dá koupit za dobrou cenu.

merianch
16. lis 2016

No zaplatit 8000 a 11500 je trochu rozdil.... V cene skrine z ikea :D