Rozdíl v kočárcích Joie a vhodnost pro postavu 180 cm. Prosím, poradíte?

Zodpovězené
16. led 2020

Ahoj,

vybírám sporťák pro syna (6 m.) a trošku jsem se v tom zamotala. Jaké jsou rozdíly mezi Joie Litetrax 4, Litetrax 4 Air a Mytrax? A bude pro nás s manželem kočárek vhodný, když měříme 180cm?

Děkuji 🙂

Ahoj!

Hlavní rozdíly: Joie Litetrax 4 je základní, nejjednodušší verze s pěnovými koly a nenastavitelnou rukojetí. Proto bych ho pro vyšších rodiče až tak nedoporučovala - nebo tedy pokud už, tak předem ho jít aspoň někam odzkoušet, abyste se ke kočárku nezohýbali případně o něj nezakopávali.

Joie Litetrax 4

Litetrax 4 Air je vyšší verze Litetraxu, s největším rozdílem v kolech s pneumatikami, s nimiž je jízda o něco hladší. Rovněž zde nenajdeš nastavitelnou rukojeť.

Joie Litetrax 4 Air

Joie Mytrax je o level výš - rukojeť se dá nastavit, a je to i takový propracovanější, robustnější model. Takže pro vyšší rodiče mi přijde nejvhodnější, ale je třeba počítat i s tím, že je to z těchto tří nejtěžší sportovní kočárek.

Joie Mytrax

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.