Sedí stejná hluboká korbička na kočárky Joie Crosster i Versatrax? A kola Mytrax na V.?

Zodpovězené
14. únor 2020

Ahoj,

prosím sedí stejná hluboká korbička na kočárky/konstrukce Joie Crosster i Versatrax?
Případně sedí na Versatrax nafukovací kola z Litetrax Air?

Moc děkuji.

Ahoj!

Adaptérově, co se Joie Crosster a Joie Versatrax

Joie Crosster

Joie Versatrax

týče, ano sedí na ně obě stejné hluboké korbičky. Na Versatrax sedí kromě klasické (základní verze) Ramble i větší Ramble XL carrycot korba.

Kola z Joie Mytrax

Joie Mytrax

by teoreticky sednout měla a tedy i designově jsou stejná. Odzkoušené to ale nemám, tak Ti to oficiálně slíbit nemohu - možná je dobré se informovat - zkusit v obchodě, kde mají oba, jestli náhodou... Ale za mě, myslím si, by sednout měla.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.