Skladný kombinovaný kočárek do města i přírody, jaký vybrat - pro jesenné miminko?

Zodpovězené
30. dub 2019

Ahoj,

čekám miminko, které se narodí na podzim, a potřebovala bych poradit s výběrem kočárku. Žijeme v Praze a primárně tedy budeme kočárek využívat ve městě, ale vzhledem k tomu, že máme pejska, tak potřebujeme, aby zvládl i lehčí terén v přírodě. Ráda bych dvoj/trojkombinaci, určitě 4 kola a preferovala bych možnost sezení jak po směru, tak proti směru jízdy. Problém je, že jsme hodně limitováni velikostí kufru auta, takže musí být kočárek co nejskladnější. Kritériím by vyhovovala Mima Xari, ale tu jsem měla na víkend na testování a nemanipulovalo se mi s ní dobře. S cenou bych se ráda vešla do 20 tisíc. Budu moc vděčná za jakékoli tipy.

Díky 🙂

Ahoj!

Zajímavá info byl právě kočárek Mima Xari 3G, protože ten jednoznačně není extra skladný - nemáte přece jen ten kufr větší? 😉

Mima Xari

Každopádně, z lehčích a skladnějších kombinovaných kočárků, co projdou i nějaké ty nerovnosti, vzpomenu v první řadě Joolz Hub. Malý, ale kola jsou fajn odpružené a dobře jezdí ve městě i mimo něj (cena je tam ale odpovídající luxusní značce).

Joolz Hub

Dobrým hybridem městské skladnosti, nízké váhy, ale i nějakých těch off-road schopností je také Jané Kendo.

Jané Kendo

Za dobrou cenu se dá sehnat i ročník 2018 modelu Cybex Priam 2v1.

Cybex Priam se sedadlem Light Seat

Zmíním ještě Baby Jogger City Premier, Emmaljunnga NXT 60 F (poslední výprodejový kus https://www.babyplace.cz/kocarek-emmaljunga-nxt...)

Baby Jogger City Premier

Emmaljunga NXT60 Flat

nebo Bugaboo Cameleon 3 (do přírody s dokoupení terénními předními koly).

Bugaboo Cameleon 3

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.