Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Skladný sportovní kočárek do terénu (s nafukovacími koly) - Joie nebo Petite&Mars?

Zodpovězené
15. črc 2019

Dobrý den,

chci koupit sportovní kočárek. Vyžadují především nafukovací kola - aby byl vhodný do terénu. Dále chci, aby byl skladný. Váha není až tak důležitá. Mám vybraný Petie&Mars Street, ale dnes jsem objevila ještě Joie Mytrax a Joie Litetrax.

Který z nich je nejvhodnější a odpovídá mým požadavkům?

Děkuji

Ahoj!

Petite&Mars Street i Joie Mytrax (nebo Litetrax Air) nabízejí možnost nafukovacích kol, resp. kol s pneumatikami, to ano. Ale musím tě upozornit, jedná se o kočárky s žádným (Street), resp. s mírným (Mytrax, Litetrax) odpružením, určené do města. Zvládnou i nějaké ty občasné nerovnosti, ale určitě ne klasický terén. Ty pneumatiky jsou tam spíše pro o cosi hladší jízdu - já bych je na lesní a jiné procházky mimo chodníky tak úplně nedoporučila. Jestliže musí být jeden z nich, tak za mě spíše Joie Mytrax Flex s dodatečným odpružením sedadla, ale stále nejsem přesvědčena, že je to 'teréňák'.

Pokud, tak bych spíš rozhlížela po něčem jako Britax B-Motion 3 Plus nebo snad ještě ideálněji, Emmaljunga NXT30 či Scooter 4S; Baby Jogger City Elite je jednoznačně skvělá volba ... také Mountain Buggy Urban Jungle (možná i bazarové, jedná se o dražší kočárek)...

Hlavně je třeba si ujasnit, jestli opravdu půjdete na terén, a když jo, tak hledat něco kvalitního a trochu robustnějšího a je i vybavené odpružením.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.