Splňuje Easywalker Harvey3 úplný leh 180 stupňů?

Zodpovězené
13. zář 2022

Ahoj,

děkuji za super rady a odpověď na mou otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

O novém Easywalkeru Jimmey jsem ani netušila.

Splňuje Easywalker Harvey3 úplný leh 180 stupňů?

Děkuji

Ahoj,

bohužel, Easywalker Harvey3 je korýtkový typ kočárku. Jelikož má Tvé dítě zdravotní problémy, tak se před koupí určitě poraď s pediatrem či jiným lékařem, který Ti doporučil kočárek s úplným rovným 180 stupňovým lehem, zda je takový typ kočárku vhodný.

Korýtkový leh je naprosto normální a dokonce pro mnohé děti pohodlnější leh. Nožky dítěte jsou trošku vyloženy. Korýtko se nazývá také „ergonomickým sezením”. Pro děti s vrozeným refluxem je dokonce doporučen pediatrem.

Jediným problémem by mohlo být to, že pokud miminko raději spává na bříšku, tak by se mu korýtko nemuselo líbit.

Já mám tři děti a ani jedno nemělo reflux. U všech jsem měla korýtkové kočárky. Děti jsou zdravé, šťastné a nic se jim nestalo. Sedět začaly kolem 8. měsíce. Do sportovní části šly vždy od 6. měsíců, protože byly velké a hluboké korby zase malé. Pravidelně spaly ve sportovním kočárku i celý odpolední spánek. Při cestování (3 až 6 hodin, s přestávkami na kávu) byly v autosedačce „vajíčku". To má podobný – korýtkový leh.

Nedávno jsem na podobnou otázku, tedy popis rozdílů mezi Harvey3 a Jimmey odpověděla:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka