Který z těchto kočárků jde do úplného 180stupňového lehu?

Zodpovězené
9. zář 2022

Ahoj,

vybrali jsme favority na sportovní kočárek, ale nemůžu zjistit, který z nich má úplný leh. Ze zdravotních důvodů dceři nevyhovuje leh ve 150 stupních, musí mít úplnou rovinu.

Máme Cam Cortina X3 Tris Evolution, který splňuje všechny naše požadavky (otočné sedátko, odpružení, větší kola, širší bočnice a delší stříška, aby v zimě do kočárku nefoukalo). Tedy kromě požadavku úplného lehu.

Zde jsou favorité:

Který z těchto kočárků má úplný leh ne 150, ale 180 stupňů?

Děkuji

Ahoj,

pokud Tvým požadavkům nevyhovuje 170 stupňový leh, pak ani jeden z Tvých favoritů nevyhovuje.

Každý z nich má leh sice více než 150 stupňů, ale maximálně do cca 160 až 170 stupňů.

Pokud potřebuje dítě úplný rovný leh, čili 180 stupňů, tak musíš koukat po modelech jako je Easywalker Jimmey. Tento kočárek dokonale splňuje všechny tvé parametry. Ale je to kočárková novinka, což ovlivňuje jeho cenu.

Osobně mám odzkoušený model Cybex Balios S, který má úplný 180stupňový leh. Je to však model vhodný spíše do města. Můžeš si o něm přečíst i podrobnou recenzi. Jeho pokračovatelem je vesnice. Má také úplný rovný leh.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka