Sporťák do lehčího terénu, jednoduchý na skládání do auta. Britax B-Motion?

Zodpovězené
7. únor 2020

Zdravím,

vybírám sportovní kočárek. Bydlíme na vesnici, kde často jezdím po polňačkách. Do lesa nezajíždím, takže spíše jen lehčí terén a v zimě dost sněhu (jsme výš).

Preferovala bych něco lehčího a jednoduchého na skládání, protože často jezdím do města. Otočná sedačka a velká stříška (kdyby se dala polohovat jednou rukou, bylo by fajn). Uvítám i úplný leh a nafukovací kola (žádné plasťáky). Cenou nejsem nijak limitovaná, ráda si za kvalitu i připlatím.

Koukala jsem na Britax B-Motion, ale přijdou mi celkem malá kola na ten terén.

Nemáš prosím tip?

Děkuji

Ahoj!

Britax B-Motion 4, tedy čtyřkolová verze, má přední kola menší, to ano.

Britax B-Motion 4

Spíše bych na terén polňačky, vzala tříkolový a vyšší pluskový Britax B-Motion 3 Plus. Lepší ovádání i na nerovnostech kvůli většímu přednímu single kolu...

Britax B-Motion 3 Plus

Ale pokud si ochotna připlatit za kvalitu, já osobně bych spíše dívala na Baby Jogger City Elite - přijde mi jako podstatně vyšší, lépe manévrovatelný sportovní kočárek.

Baby Jogger City Elite

Zajímavým může být i model, co právě vychází - Thule Spring,

Thule Spring

případně i lehčí menší bratr Elite-u, ​​Baby Jogger City Mini GT2.

Baby Jogger City Mini GT2

A celkově - dívej se v Tvém případě na tříkolky. Přední kolo - jedno, a větší - ti velmi usnadní jízdu...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.