Sporťák Joie Versatrax. Asfalt, terén, zvládne to? Je kvalitní?

Zodpovězené
21. říj 2019

Ahoj Eli,

co si prosím myslíš o tomto kočárku? Sháním sporťák na výlety do přírody, do města, na zahradu k rodičům atd. Terén většinou asfalt nebo chodník, tráva, zpevněná polní cesta, kočičí hlavy. Myslíš, že by to tento zvládal? Narazila jsem na něj náhodou a pokud je tak skvělý, jak se tváří, jsem nadšená. Otočné sedadlo, skládání v obou směrech jednou rukou, lehký, odpružený, takřka do lehu, ložná plocha přes 90cm, jde přicvaknout autosedačka, jen stříška mi přijde kratší než u jiných. Ale jinak jsem nadšená a cena do 10 tisíc. Je to kvalitní kočárek? Přežije i více než jedno dítě?

Předem děkuji za názor.

Ahoj!

Joie Versatrax

je podle mě povedený model - přesně výhody, o kterých mluvíš, byly vytvořeny pro vyhovění maminkám, jako jsi ty - také všestranné. Jízdní vlastnosti zde budou podle mě podobné jako u neotočného Joie Mytrax,

Joie Mytrax

což je naprosto fajn... nerátala bych s absolutním teréňákem - to ve své váhové a cenové kategorii ani být nemůže - ale vcelku jistě co-to zvládne, a věřím, že to bude za tu cenu povedený kočárek. U Joie někdy třeba přidat těsnění do předních kol, aby jejich kočárky jezdily tiše, ale jinak nevidím větší zádrhel.

Co se týče dvou dětí, to je těžko říct. Je to novinka, a proto nevyzkoušená zubem času. Při běžném používání je to však naprosto možné. Možností je však, pokud by nevyhověl až tak, jak očakáváš, ho po prvním dítku prodat a pro druhé zkusit jiný...

Celkově ale, za mě ano. Kratší stříška se vždy dá pořešit pěknou clonou.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.