Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek do města i na vesnici. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
8. črc 2021

Dobrý den,

ráda bych Vás požádala o pomoc s výběrem sportovního kočárku. Ten již máme z dvojkombinace, ale nedá se skládat v jednom kuse a cestování s ním tak je hodně nepraktické. U nového bych ráda:

1. Skládání v jednom kuse.
2. Pohodlnou jízdu ve městě i na vesnici (tráva, výmoly ...) pro mě i dítě (odpružení apod).
3. Opravdu velikou stříšku pro ochranu před sluncem a deštěm.
4. Vzadu odvětrávací síťku.
5. Aby v autě nezabíral zbytečně moc místa, ale ještě důležitější je, aby byl pohodlný pro syna a ideálně vydržel co nejdéle (syn je průměrově delší, tak aby mu byl pohodlný po celou dobu používání. Nyní mu je rok).
6. Polohování ideálně do úplného lehu, ale není podmínkou.
7. Polohování opěrky nohou.
8. Ideálně výškově nastavitelné madlo, ale není podmínkou.

Předem děkuji za Váš čas.

Hezký den.

Lucie

Dobrý den, Lucie,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Ve Vašem případě bych neváhala a zvolila bych naprosto skvělý kočárek JOIE MYTRAX FLEX - když tak čtu všechny Vaše požadavky, tak vidím, že je splňuje úplně všechny - skládá se v jednom kuse, má úžasně pevná a stabilní kola, celoodpružená, stříška je také dost dlouhá, s okénkem a ventilací zajišťující ochranu před sluncem UPF 50+, je opravdu skladný a nezabírá moc místa, avšak jako takový je až překvapivě prostorný, polohování zad i nožiček je velmi plynulé, a i když výrobce neuvádí přímo "úplný leh", tak za sebe bych řekla, že do úplného lehu ho dáte. 🙂 A jako bonus má výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť, takže myslím, že tohle je skutečně kočárek přesně pro Vás.

Musím říct, že mě tento kočárek opravdu příjemně překvapil a jsem přesvědčená, že mile překvapí i Vás. Myslím, že je i vzhledově dost šikovný. Doporučila jsem ho už opravdu velkému množství maminek a nikdy jsem nedostala žádnou negativní zpětnou vazbu - naopak. 😇

Zkuste se na něj podívat a kdybyste měla jakýkoliv dotaz, tak klidně ještě napište, ráda Vám na vše odpovím. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz