Sportovní kočárek - do terénu, lehký, skladný, s popruhem na nošení. Existuje vůbec takový?

Zodpovězené
19. kvě 2021

Dobrý den,

syn má 2 roky pryč. Máme sportovní kočárek Baby Jogger Summit x3. Ten budeme teď v létě prodávat kamarádce. Už ho tolik nevyužijeme, i když se mi nebude dávat pryč lehce. Je úžasný. Jsme hodně aktivní rodina, pořád na výletech a túrách v lesích a tak.

A teď můj dotaz. Potřebujeme lehký, skladný kočárek do terénu, ale myslím fakt terén typu kamenů, kořenů, nerovný terén a chtěli bychom, ať jde snadno složit a aby měl popruh na nošení a možnost dát přes rameno, když bude třeba a terén bude úplně neschůdný pro kočárek.

Existuje vůbec takový?

Ať není syn "vytřesený" z jízdy a nám se dobře vozí. A oba s mužem máme cca 180 cm, tak ať není madlo nízko. Připadá mi, že žádný nesplňuje vše. Budu určitě kupovat z bazaru. Nevím, jak dlouho budeme používat. Syn už hodně ujde a ujede na odrážedle, ale bez kočárku to ještě úplně nejde.

Moc děkuji za Váš čas a přeji hezký den.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Bohužel Vás asi zklamu, ale takový kočárek, který by splňoval úplně všechny Vámi uvedené požadavky, není. Terénní kočárky jsou obecně dost těžké a popruh by byl zbytečný, protože by Vám "urval rameno". 😉

Vzhledem k Vaší výšce a potřebě skutečného pracanta do terénu bych Vám zkusila doporučit kočárek JOIE MYTRAX nebo JOIE LITETRAX 4. Oba dva kočárky jsou levné, ale zaručují kvalitní jízdu v jakémkoliv terénu díky pevným odpruženým kolům a MYTRAX má navíc ještě odpružení sezení snižující přenos otřesů při jízdě až o 50 %. MYTRAX ma 12 kg A LITETRAX 11 kg, jsou skladné a pocitově lehké.

JOIE je za mě záruka kvality, najezdila jsem s těmito kočárky kilometry po horách a nikdy jsem nebyla zklamaná - naopak!

Zkuste se na ně mrknout a klidně ještě napište. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz