Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní kočárek. Poradíte, jaký koupit pro 7měsíční holčičku po hlubokém?

Zodpovězené
KočárkyKočárky Baby JoggerKočárky BugabooVýběr kočárkuSpánek kojenců a batolatKojenec (2 měsíce až 1 rok)Psychomotorický vývoj
16. led 2020

Ahoj,

mám 7měsíční holčičku a doteď jsme vozili v hlubokém kočárku. Nastala ale situace, že malá už v kočárku tolik nespí a je vzhůru a zlobí se, že nevidí a snaží si sednout. Chtěla bych poradit, jaký kočárek ji koupit.

Mám po předchozím dítěti ještě Britax B-Motion, ale v něm mi připadá úplně ztracená a navíc ještě pořádně nesedí - a Britax mi přijde spíše pro větší děti. Auto máme velké a kočárek využíváme ve městě i na běžné procházky do přírody.

Děkuji, Jana.

Ahoj!

Jedna věc mě mrzí, a to, že neuvádíš rozpočet a možná i nějakých těch pár kritérií na daný sporťák. Rozumím tomu tak, že s místem v autě není problém, že by měl být otočný a ne přehnaně prostorný (přirobustní na malé dítě) a tedy i na město, i na běžné pochůzky přírodou. Penízky tedy velmi řešit nebudu, i když zkusím dát různorodé možnosti.
Každopádně bych začala levnějšími možnostmi, kde by se dal zvážit například bazarový Baby Jogger City Versa GT, nebo pak jeho novější, dražší "bratr" Baby Jogger City Premier. Jsou to korýtka, takže se v nich ještě moc dobře nesedící dítě bude cítit jistěji a méně se klouzat.
Z rovného sezení a dostupnější ceny uvedu Joie Versatrax, a nebo potom něco jednoduššího a lehčího typu Valco Snap Ultra Trend - ke kterému bych dokoupila nafukovací Sport kola.
Z dražších možností uvedu bazarové Bugaboo Buffalo nebo pak například (nové) Emmaljunga NXT60 / NXT60 F. A opravdu zdůrazňuji dobrý pocit z korýtkového sezení, které právě takovým dětem, což už chtějí z korbičky vidět, opravdu často vyhovuje.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.