Sportovní kočárek pro dračici, váha nerozhoduje

Zodpovězené
12. čer 2019

Dobrý den, Eli,

S manželem hledáme kočárek pro naši roční holčičku. Ideálně do terénu i do města (cestujeme MHD, takže tříkolky jsme automaticky vyloučili). Váhu kočárku moc neřešíme (nízkopodlažní MHD to jistí) - spíš preferujeme velkou rozkládací stříšku, možnost jízdy po/proti směru (úplně na tom netrváme, ale bylo by to fajn), možnost nastavení do úplného sedu i lehu, kvalitní pásy, aby udržely dračici na svém místě a při změně do lehu se nám neuškrtila / při prosazení nevzala čáru 😀

Dokážeš nám poradit?
Moc děkujeme,
Klarisa a smečka

Ahoj!

Neuvádíš rozpočet - tak začnu od toho "nejdražšího". Určitě jsi už uvažovala o Britax Go Big 2? Fantastická ovladatelnost a těžiště, terénní vlastnosti a perfektní pružení, spousta prostoru pro dítě i náklad... stříška, pásy jsou naprosto vyhovující. Pokud tě penízky neomezují, toto bude určitě skvělá volba.

Britax Go Big2

Vzpomenula bych i další z možná trochu dražších, skutečně kvalitních kočárků - Emmaljunga NXT60 F.

Emmaljunga NXT60 Flat

Kromě nich se podívej také na Concord Wanderer / Camino (outletové modely se dají najít v dobré ceně, např. na kiido)...

Concord Wanderer

Concord Camino

Z levnějších uvedu taky Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Za zmínku stojí i Jané Kendo - malý a šikovný, a přitom i terén zvládnoucí kočárek.

Jané Kendo

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.