Sportovní kočárek pro nesedící dítě do 8 tis., s otočným sedadlem a nafukovacími koly. Poradíte?

Zodpovězené
14. dub 2020

Zdravím,

chtěla bych pořídit sportovní kočárek pro mou skoro 6 měsíční dceru, která ještě nesedí. Požadavky: otočné sedadlo, nafukovací kola, do města i do terénu, snadno ovladatelný, cena - do 8 000 Kč.

Popravdě neumím žádný vybrat 🙈.

Děkuji za pomoc.

Ahoj!

V této ceně, otočný a s nafukovacími koly - no hodně toho nebude. Počítej také, že to nebude ani nejmenší, ani nejlehčí sportovní kočárek - a tedy ani nejskladnější. Každopádně doporučím Bebetto Nico.

Bebetto Nico

Moc toho nezbývá - z menších asi jediný, který bude stát za to, by byl Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Ale tip je i možnost bazarového, kde bych se dívala na něco jako Baby Jogger City Versa GT.

Baby Jogger City Versa GT

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.