Sportovní kočárky Kinderkraft. Jaký na ně máte názor?

Zodpovězené
26. led 2022

Dobrý den,

jaký máte názor na sportovní kočárky Kinderkraft?

Děkuji

Ahoj,

polská značka Kinderkraft má moderní kočárky s hezkým designem, a ve své cenové kategorii toho má dost co nabídnout.
Kočárky jsou určené spíše pro nenáročné rodiče, kteří nechtějí investovat do drahého kočárku, plánují jezdit spíše po městském terénu a spokojí se s průměrnými jízdními vlastnostmi. Jejich design zaujme na první pohled, a i když se jedná o polskou výrobu, jejichž kočárky (a hlavně sporťáky) jsou robustnějšího typu, tak Kinderkraft je velmi příjemnou změnou. Materiály odpovídají tedy ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů (občas může vrzat) nebo textílií. Ale kdo za tu cenu nečeká zázraky, může být příjemně překvapený 🙂.

Co se týká příslušenství, tak to je bohaté a ke kočárku toho dostaneš opravdu dost, ať už je to nánožník, adaptéry, pláštěnka nebo držák na nápoje či jídelní pultík.

Teď něco k všeobecným parametrům - většina kočárků má bezúdržbová, gumová kola, nastavitelné odpružení, takže zvládnou i sem tam nějaký ten terén. Sportovní sedáky můžou být i otočné a nechybí jim polohováním zad i nohou. Co se týče rozměrů, tak jsou celkem prostorné.

Pokud hledáš spíš levný, městský typ kočárku, s pěkným moderním designem a nejsi extra náročná, tak věřím, že budeš spokojená 🙂.

Kočárek Kinderkraft Everyday jsme měli v SK redakci na testování, tak si můžeš přečíst podrobné recenze:
www.modrykonik.sk/blog/konik_testuje/
www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/

Anebo koukni na video. 🙂

Přidávám ještě pár modelů od Kinderkraft, které stojí za pozornost. Oba mají hmotnost přes 9 kg, gumová kola (plněná pěnou) s odpružením a dostatečně velké rozměry - přes 90 cm dlouhou a 34 cm širokou ložnou plochu.

Kinderkraft Grande LX

Kinderkraft Evolution

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie