Super golfový kočárek do 4 000Kč, s prodloužitelnou stříškou a polohovatelný do lehu. Design potěší.

Zodpovězené
10. čer 2019

Dobrý den,

prosím o doporučení golfového kočárku 🙂

Požadavky jsou:
skladný (složení do deštníku)
prodloužitelná stříška
cenově přijatelný (do 4tis)
nehrkající kolečka a dobrá stabilita
košík pod kočárkem
lehký
nastavení do lehu
pětibodový pás
polohování nožiček
a plusem by byl pěkný design.

Asi jsem náročná, ale byla bych ráda, kdyby splňoval alespoň většinu kritérií. 🙂 Žádné golfky mi ještě nepadly do oka-snad jen od Elodie Details, ale ta cena je na nás moc. 😞

Předem moc děkuji ❤️
Týna

Ahoj!

U golfek je to s nehrkotajícími kolečky trochu problém. Oni totiž, dané jejich velikostí, materiálem a provedením kočárku, tak nějak trochu hrkat vždy budou. Vždy samozřejmě záleží na tvých očekáváních, ale all-terrain kočárek tichý na kočičích hlavách bych neočekávala.

Z těch lepších, levnějších modelů bych se podívala na Koelstra Simba T4 (bohužel stříška se až tak moc neprodlužuje),

Koelstra Simba T4

Peg Perego Pliko Mini, Euro-Cart Crossline, Caretero Sonata...

Peg-Pérego Pliko Mini

Euro-Cart Crossline

Caretero Sonata

Ale tak reálně, nej kočárky v kategorii golfový a na deštník skladný jsou Maclareny. Proto doporučuji zvážit i bazarový model Techno XLR, Techno XT nebo Quest.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XT

Maclaren Quest

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.