Tako Dalga Lift. Máte zkušenost? Nebo byste doporučila jiný?

Zodpovězené
7. kvě 2021

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na Váš názor na kočárek Tako Dalga Lift ve dvoj či troj kombinaci. Mým cílem bylo vybrat kočárek cenově dostupný (do 13 000 Kč), který bude vhodný jak do města, tak i do lehčího terénu, do sněhu. Preferovala jsem kočáry, které mají přední i zadní kolečka stejně velká.

Máte prosím zkušenosti s tímto kočárkem? Či byste doporučila zcela jiný?

Děkuji a pěkný den. 🙂

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Pokud preferujete kočárky se stejně velkými předními i zadními koly a líbí se Vám tak trochu "retro" styl, tak v podstatě kočárku Tako Dalga Lift nemám co vytknout. Z celkové "retro" série na trhu a co se ceny týče je to asi nejlepší volba.

Tako Dalga lift má (možná až překvapivě) dobře a kvalitně odpružená nafukovací kola, takže jízda (nejen) v terénu je s ním pohodlná a snadná. Je třeba si u tohoto kočárku uvědomit, že se jedná o velmi houpavý model, což některým maminkám nemusí zcela vyhovovat, ale za mě je to spíše plus než mínus. 🙂

Velmi se mi na tomto kočárku líbí polohování zad v hluboké korbičce a také celková měkkost a zároveň pevnost matrace. Navíc má korbička úžasných 87 cm na délku, takže i větší děťátko se v něm bude cítit příjemně a rozhodně se nebudete muset bát toho, že by se do ní miminko nevlezlo v zimě i s fusakem.

Výborná je také možnost usadit korbu i sportovní verzi po i proti směru jízdy. Jedinou nevýhodu shledávám v košíku, který je opravdu "retro" - kovový. Nad košíkem je ale aspoň taková menší šikovná uzavíratelná taštička, která tuto "nevýhodu" vyvažuje.

Pokud Vám ale můžu doporučit - kupte jej v dvojkombinaci a vajíčko si pořiďte zvlášť - kvalitnější. 🙂

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, určitě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz