Terénní kočárek v trojkombinaci. Jaký doporučíte pro malé osoby?

Zodpovězené
15. zář 2021

Dobrý den,

nejsem typ člověka, který tráví čas čtením recenzí a zkušeností. Proto žádám Vás jako odborníka o pomoc s výběrem kočárku.

Požadavky jsou:

  • vhodný do terénu
  • nafukovací kola
  • dlouhá korba
  • snadné ovládání pro malé osoby - 160 cm
  • ideálně trojkombinace

Nevím, zda existuje kočárek, který vše bude splňovat, ale budu ráda za každou radu.

Mockrát děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Nejprve bych Vám chtěla poradit, abyste se nesoustředila na trojkombinaci, ale spíše na dvojkombinaci a koupit vajíčko zvlášť. Vajíčka v trojkombinaci jsou zpravidla jen takovým základním doplňkem celého setu a tudíž jejich propracovanost a bezpečnost není na takové úrovni jako autosedačky prodávané samostatně. Určitě bych si tedy koupila dvojkombinaci a poté zvlášť vybrala vhodné vajíčko, které na podvozek upevníte klasicky pomocí vhodných adaptérů.

Ve Vašem případě bych se podívala například na kočárek X-Lander X-Move (https://www.imrnous.cz/kocarek-x-lander-x-move-...), který je naprosto perfektní do terénu, má velká nafukovací kola, se kterými projedete vše a opravdu se nemusíte obávat, že byste měla při najetí na nerovnost defekt, je vhodný pro malé maminky i vysoké tatínky, je opravdu skvěle ovladatelný, má prostornou korbu i sportovní sezení a celkově má spoustu vychytávek, které se zamilujete.

Potom bych Vám doporučila kouknout se na kočárek Dada Paradiso Apus (https://www.imrnous.cz/kocarek-dada-paradiso-ap...) - ten sice nemá nafukovací kola, ale gelová, ale upřímně bych tohle nebrala jako bernou minci, protože za mě to v podstatě nehraje roli. Dnešní kočárky jsou vyráběné z velmi kvalitních materiálů, pevných a stabilních, takže popravdě během jízdy nepoznáte rozdíl, jestli jezdíte na kolech nafukovacích či gelových. Tento kočárek je taktéž skvělý do terénu, je to krásný designový kousek za hezké peníze, taktéž s prostornou korbičkou i sportovní verzí, má krásně tenkou rukojeť, takže i malé mamince jako jste Vy se bude dobře držet a ovládat. Celkově je to podle mě super kousek. 🙂

Zajímavým kouskem je ještě kočárek Cavoe Axo (https://www.imrnous.cz/kocarek-cavoe-axo-dvojko...). Slušná cena, krásný vzhled, vhodný do terénu, skladný, prostorný vč. koše.

Mrkněte se na tyhle tři kousky a klidně ještě napište, kdybyste se chtěla na cokoliv doptat. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz