TFK Joggster Trail 2 nebo Baby Jogger City Elite? Jaký sporťák s lehem do terénu, do města i na brusle?

Zodpovězené
9. črc 2020

Dobrý den,

Váhám mezi výše zmíněnými kočárky. Jsem vyšší maminka, kočár potřebuji pro roční batole. Žijeme na vesnici, ale sem tam zajdu i do města, chodím ráda na brusle, tzn. potřebuju určitě sporťák na sport (ale ne vrcholový). BJ City Elite mám možnost koupit s ruční brzdou. TFK Joggster Trail 2 jste zde někomu radila a moc se mi líbí, jen si nejsem jistá, jestli jde do úplného lehu? Taky se bojím těch koleček, že nejsou nafukovací, aby něco vydržely.

Co poradíte? Nebo úplně jinou volbu?

Jde mi o sportovní kočár do terénu, ale i do města, aby šel do úplného lehu, aby šel dobře složit do kufru auta, polohovací madlo pro vyšší osoby a ruční brzda.

Moc děkuji!

Ahoj!

TFK Joggster Trail 2

hlavně pokud se Ti líbí, je za mě jednoznačně dobrá volba. TFK kočárky mají super kola, i když nejsou nafukovací. Na lehký sport je absolutně vhodný, a i terén bude úplně v pořádku. Tento model je k tomu i extra prostorný, fajn odpružený a celkově, myslím si, že budeš spokojená. A ano, jde do lehu, tedy není to 180 stunů přesně, a je vhodný i pro nesedící děti.

Baby Jogger City Elite

je moje srdcovka, co se týče poměru každodenního výkonu - procházky, město, chodníky - a terénu, lehkého sportu. Nevím ale, jestli tak úplně na brusle, resp. i jo, pokud spíše občasně.

Ale na častější sport by pak byl vhodnější spíše Summit X3,

Baby Jogger Summit X3

no ten nemá polohování nožiček. Je dost možné, že z pohledu bytelnosti a výkonu spíše proto doporučím Joggster Trail.

Dost oblíbeným v kategorii, a tedy i povedeným, je jednoznačně i Thule Urban Glide 2

Thule Urban Glide 2

super ruční brzda a pohodlná jízda je super i při lehkém sportu. Na druhou stranu - je to už dlouhý kočárek, ne až tak praktický do města. Ale dá se tak použít, já jen, kdybys chtěla uvažovat ještě nad něčím jiným, abys viděla + a -. Aha, a není tam polohování nožiček. Ale sklon je ok i na spaní, i co se nožiček týká.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.