TFK Joggster Trail nebo Adventure. Který je lepší (výhody versus nevýhody)?

Zodpovězené
31. črc 2020

Dobrý den,

mohu poprosit o radu, který kočárek je lepší? TFK Trail nebo Adventure?

Výhody X nevýhody?

Děkuji

Ahoj!

Rovnou na začátku řeknu, že TFK Joggster Trail je za mě podstatně lepší.

TFK Joggster Trail

Kromě toho, že je od TFK Joggster Adventure

TFK Joggster Adventure

o něco lehčí (a při váze nad 12 kg se každý půkilogram počítá, budeš ho cítit), má opravdu mnohem propracovanější stříšku, nové bezúdržbové kola, super jízdní vlastnosti... Myslím tím - oba jezdí dobře, ale co se opravdu sedadla a stříšky týká, tím, že je Trail novější model a novější design, bude prostě modernější a funkčnější. Já osobně bych si proto jednoznanče vybrala ten.

Pokud bys váhu vůbec neřešila a nafukovací kola by byly prioritou, pořadím ještě jeden - novější TFK Mono, kterému kromě váhy v podstatě ani není co vytknout.

TFK Mono

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.