TFK Joggster Trail - máte někdo?

jednaholkaa
23. zář 2018

Ahoj holky, mate nektera tento kocarek? Jak jste spokojene? Vybrali jsme si ho a shanim recenze, ale nikde nic moc neni. Chceme kocarek ktery zvladne teren a nema moc velka kola abych s nim ve meste nebyla jak s tankem.. Dekuju!

veronicka89
23. zář 2018

A proc ne spise baby jogger ?

brusinka91
24. zář 2018

Ja mam Tfk joggster adventure, je skoro stejny 🙂 A miluju ten kocar, mela jsem na nej i quick fix korbu pro miminko a nenasla jsem na nem jedinou chybicku 🙂 Jedine snad, ze je trochu vetsi, ale za to neskutecne pohodlny jak pro dite, tak na jezdeni a ovladani. Jdete do nej 😉

leilinka1234
24. zář 2018

Máme tfk joggster twist a je skvělý 🙂 velký, praktický, jsme s ním naprosto spokojení a ještě jsem neviděla kočár u kterého bych si řekla "ten bych brala místo toho našeho"... Možná jen tfk joggster x4... Je to to samé, jen má 4 kola a já ho objevila až po tom, co jsme koupili trojkolku...

judit22
24. zář 2018

@brusinka91 prosím jak dlouho Vám vydržela korbička?Zdá se mi hrozně malinká a úzká. Do sporťáku TFK chci jít určitě, ale nad tou korbičkou se rozmýšlím..mimi čekáme v dubnu a přece jen se mi nechce ho na zimu přendávat do sporťáku..

brusinka91
24. zář 2018

@judit22 Me prave prijde velika 😀 Ale ja mam maleho v prosinci, v 5 mesicich sel do sportaku.. Ne ze by se nevlezl, ale uz tam nechtel byt, chtel videt kolem 🙂 A tim ze sportak jde do uplneho lehu, tak mi to nevadilo..

leilinka1234
24. zář 2018

Dle mého je korba velká, ale naše malá šla v necelém půl roce do sporťáku, protože byla zvědavá a začala se v korbě vztekat. Takže těžko říct. Určitě by v tom ale ještě pár měsíců vydržela. Nicméně si myslím, že stejně na zimu sporťák vyndáte od dubna do zimy je dlouhá doba a dítě vám v té korbičce nebude chtít být rok 🙂

jednaholkaa
autor
24. zář 2018

@brusinka91 Jo? Tak super, diky! Budem si taky kupovat tu Quick fix korbu k tomu prave. Tak snad to bude ok 🙂 U toho adventure jsou nejaky veci asi lepsi, ale ten Trail se me zase vic libi a vetsi tu strechu, tak snad bude minimalne tak dobry jako ten Adventure.

jednaholkaa
autor
24. zář 2018

@veronicka89 Ten baby jogger jsme chteli prave puvodne, ale kdyz jsme je porovnali na zivo tak se nam zda lepsi ten TFK. City elite neni vzadu poradne odpruzeny a nema brzdu. A summit ma zas velka kola, do mesta se mi nelibi..

jednaholkaa
autor
5. říj 2018

Holky, jak jde vam TFK kocarek do uplneho lehu? Budem se na nej muset jet podivat znovu.. uz jsme ho koupili na nemeckem webu, ale vlastne nevim jestli tam jde uplny leh a chtela bych ho. Diky

carbla
25. led 2019

@jednaholkaa mohla bych poprosit o recenzi kočárku po par měsících užívání? Trail se mi líbí více kvůli prodloužené stříšce oproti Adventure. Děkuji

jednaholkaa
autor
25. led 2019

No nam taky, proto jsme si koupili ten Trail. Nicmene teprve me ceka TP za dva tydny 🙂 Tak kdyz se pripomenes pozdeji tak napisu 🙂

marivari
5. kvě 2019

Ahoj, prosím máte nějaké další zkušenosti? Máte někdo korbu Multi? Líbí se mi to sezení pro mrňata a že se dá otáčet. Díky

marivari
6. kvě 2019

@jednaholkaa zdravím, můžete napsat nějaké zkušenosti s kočárkem? 😁 Díky moc

jednaholkaa
autor
6. kvě 2019

@marivari Ahoj. Tak zatim jezdime dva mesice s kocarkem s korbou Quickfix. Celkem spokojenost bych rekla. Jede krasne, i po polnacce i ve meste. Super je ze se da otocit na miste, takze se lehko ovlada, nakupovani v obchode je hracka..projizdet ulickami.. Jediny co, ze ta trikolka je preci jenom trochu mene stabilni s clovek musi na to trochu davat pozor, treba kdyz couvate do oblouku, ne rovne nebo nejaky jiny podivny manevr. Kdyby vas zajimalo neco konkretniho tak se ptejte. Zatim me kocarek bavi 🙂

marivari
8. kvě 2019

@jednaholkaa Ahoj, diky za odpověď. Někde jsem četla že se s korbičkou dost zhoršují jízdní vlastnosti... Ale jelikož budeme korbičku používat od listopadu, tak si myslím, že toho spíš víc najezdím po městě než někde v přírodě. Až to bude na přírodu, tak to už počítám se sportovním sezením s multi korbičky...snad nejsem naivní 😁 nemám v tomhle směru žádné zkušenosti, tak jsem ráda za info. 😊 Díky

carbla
8. kvě 2019

@marivari Ahoj, tak já jsem nakonec pořídila Adventure 2019 s korbičkou Multi X a zatím mi leží ve skříni, termín mám teď v sobotu, takže jsem zvědavá, kdy budeme kočárek vybalovat a skládat (zkoušeli jsme ho zatím jen v obýváku, jestli nechybí nějaké součástky atd. a moc se mi líbil a skvěle se s ním manipulovalo, ale obývák není polňačka 🙂). Recenze budu mít cca za měsic, takže se ráda ozvu, jak se vozí i novorozenec v multině 🙂 mějte se hezky holky

carbla
8. kvě 2019

@marivari ještě přikládám fotku s multinou, když jsme kočárek zkoušeli skládat 🙂

marivari
13. kvě 2019

@carbla tak držím palce a těším se na poznatky z terénu. 😊

dodies1997
1. čer 2019

Máme trailika od února a je skvělý. Tak mega sporťák jinde neexistuje. Skvěle se ovládá a na to jak je obrovský je i docela lehký. Malý v něm spí 2x denně cca tak dvě hodinky a pěkné na pohodu rozvalený, ručičky kolem hlavy. Má 21 měsíců, 90cm a 17 kilo. Nějak nám přerostl, ale v trailiku vypadá jako drobeček. Máme prémiemi line ten tmavě šedý a je opravdu krásný , elegantní. trail jsme upřednostnil oproti adventru díky fakt dlouhé boudicce, chrání od slunce i větru, a má delší plochu ležení 105 cm a s tím naším obříkem co miluje spaní venku každý cenťák dobrý

marivari
3. čer 2019

@dodies1997 díky moc. Právě taky chci premium. Ty látky jsou přece jen trochu hezčí. V obchodě nám ještě doporučovali Easy Walker, ale víc se mi líbí TFK. Jezdíte do terénu? Klasika polní a lesní cesty? Zajímá mě jak pruží? Díky za další info. 😁

dodies1997
21. črc 2019

Ahoj marivari😉 jezdíme úplně všude😎 hory v Cesku, skály a náhorní plošiny v Chorvatsku, tam jsou velmi ostré kameny a trail jede jako po asfaltu😎. Prostě paráda! V norocnejsim terénu nebo na fakt kamzičích stezkách aretujeme přední kolo. Je pak super stabilní, a i při nájezdech na vyvýšená místa dobře drží, jak má siroka kola. Malý bude mít za měsíc 2 roky. Je fakt velký, teď má 96 cm a 18 kilo a pořád místa fůra😉. Co se těch látek týká, premium řada má hlavně pevnější a kvalitnější nesustakove materiály😎. A tak velký cenový rozdíl to není. Co je moc prima, je ten organizér pro rodiče. Nepotřebuji ani kabelku, vše mám v kočárku. Jo na hoře boudicky, směrem k madlu rodiče je taková malá tajná kapsička😎ale dost velká na nějakou tu korunu, kreditní a pod😎.

jednaholkaa
autor
21. črc 2019

@dodies1997 Ahoj, muzu se zeptat? Pouzivate na zimu nanoznik? Mame ted miminko v korbicce a na zimu uz bude asi muset do sportaku...ten uz mame, zatim bez nanozniku. Ani nevim jestli se pak do toho dava fusak nebo kombineza, nebo co 🙂)

dodies1997
21. črc 2019

Nánožník máme, využívala jsem ho ještě dlouho na jaře a zase ho s podzimem nasadim. Je prakticky v tom, že se dá celý střed rozepnout a úhledně složit k nozkam. A nic tak nepřekáží. A pokud jsme venku dele, nebo se prostě rozfouka, ochladí tak jen zaskrtnu zipy. Co mne malinko mrzí, tak nánožník není takový ten co zabarikaduje prcka, že na něj vůbec nefouká 🤔. Dosahuje jen k madlu/hrazdicce. Jinak je kočárku patří ještě originalni fusak. Ten jsme tuhle zimu neměli, a zvažují zda ho koupím nebo nějaky jiný. My máme fakt obrika, ale miluje spaní venku😁takže ho musím vybavit😚. Kdyby jste někdo měli tip a zkušenost s tím origos fusakem budu ráda 😉😀

jednaholkaa
autor
22. črc 2019

@dodies1997 Ah ok, diky moc! To budem taky mozna muset poridit ten origo fusak..tak snad tam sestimesicni mimi nejak pujde dat..je teda velka 🙂 Jinak my to koupili vsechno na nemeckem webu baby-garage nebo tak nejak, je to levnejsi a dovezou ti to do Cech..

jednadve
16. říj 2020

Zdravím, obnovuji diskuzi. Náhodou ti z Vás, kdo jste si pořídili TFK Joggster Adventure 2, ideálně premium line..Nechystáte se kočárek prodat?