Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Thule Urban Glide 2 2021. Jak je to s korbou?

Zodpovězené
27. říj 2021

Ahoj,

zajímá mne, jak je to s korbičku u tohoto kočárku. Všude se řeší jenom sporťák, ale ta korba už moc ne. Přijde mi, že ta korba je na konstrukci taková nestabilní (podle videa), tak mě zajímá, zda to nemůže být problém. Také jsem nikde nenašla nosnost korbičky. Všude je pouze údaj 0 až 6 měsíců, což je dost široký pojem - každé miminko váží jinak.

Až do dneška jsme měli kočárek Junama Diamond a stalo se nám, že se nám kočár při chůzi spontánně složil na rovné silnici a spadl korbičkou napřed na zem. Mám tedy strach, aby se něco podobného už neopakovalo. Máme objednaný tento Thule s korbičkou, protože se údajně jedná o velmi kvalitní kočárek. Ale to, jak se korba na konstrukci kýve, mne docela zarazilo.

Předem děkuji za odpověď.

Ahoj,

moc mě mrzí Tvá zkušenost, ale mohu Tě ujistit, že Thule Urban Glide 2 je opravdu kvalitní kočárek, za který dám ruku do ohně! 🙂 Ač má "jen" tři kola, je velmi stabilní, a to i díky velkému rozchodu zadních kol. Korba není na pevno schválně, je to kvůli nárazům v terénu. Mírnou vůli má i rukojeť a hlavní kloub, přesně z toho stejného důvodu. 🙂 Nosnost korby je udávaná 10 kg.

Thule Urban Glide 2

Thule Urban Glide 2 je druhou generací praktického a lehkého tříkolového sportovního kočárku Thule Urban Glide 1. Vyšel v lednu 2018, ve stejném roce získal i Best of the best ocenění Reddot Design Award. Novinkou dvojky jsou kromě modernizovaného, ​​čistšího designu i nový zjednodušený otáčivý systém ruční zpomalovací brzdy umístěné na rukojeti, který je vhodný jak pro praváky, tak i pro leváky. Přidaným je i automatický zámek po složení, prodloužitelná stříška pevně uchycená k opěrce, více reflexních prvků a nové doplňky - tyčové madlo, nový typ adaptérů na autosedačku anebo vylepšená pláštěnka.

Pro své otočné a zaaretovatelné přední kolo je Urban Glide 2 vhodný jak pro každodenní použití, tak i na lehčí běh či sport. Nafukovací kola jsou v zadní části měkce odpružená pro hladkou jízdu každým terénem. Odlehčenou hliníkovou konstrukci složíš jednoduše a dokonce jednou rukou.

Neotočné sedadlo je měkce polstrováno a velmi prostorné, spolu s vysokou nosností tak zvládne i starší dítě. Zádovou opěrku můžeš polohovat do hlubokého, i když stále mírně nakloněného lehu. Opěrka nožiček se zvednout nedá. Praktickým detailem jsou i vnitřní kapsy sedadla na dětský nápoj či maličkost k jídlu, případně též samostatně dokoupitelné pultíkové madlo. Pro použití kočárku od narození je v nabídce hluboká vanička nasaditelná pomocí adaptérů, případně též adaptéry na různé druhy autosedaček. Všechno příslušenství ke kočárku je dostupné samostatně.

Věřím, že budeš s kočárkem spokojená a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej se mi ozvat. 🙂


Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie