Thule Urban Glide 2 - kompatibilní vajíčko - autosedačka. Jaká značka by byla nejlepší volba?

Zodpovězené
19. únor 2022

Dobrý den,

jsme rozhodnuti pro kočárek Thule Urban Glide 2, ale stále si nevíme rady, jaké vajíčko + pokračovací autosedačku k němu vybrat, resp. které jsou pomocí adaptérů kompatibilní.

Zaujala nás značka Britax Römer, ale ta není kompatibilní...

Druhá volba by byla Cybex.

Rádi bychom vajíčko + pokračovací sedačku, které jsou použitelné jak na isofix, tak na pás.
Bezpečnější je možnost umístění v protisměru jízdy, ale takové následně nejdou připoutat na pás bez isofixu, že?

Moc děkuji za radu či zkušenost, jaká volba by byla nejlepší.

Denisa

Ahoj,

na kočárek Thule Urban Glide 2 si buď můžeš pořídit adaptéry, díky kterým nasadíš na konstrukci kočárku autosedačky značky Cybex (i Maxi-Cosi, BeSafe, Nuna), anebo je tzv. univerzální adaptér, díky kterému připojíš většinu autosedaček na trhu - tedy i značku Britax Römer (Baby-Safe, Baby-Safe Plus II).

Já osobně nedám dopustit na vajíčka značky Cybex, konkrétně model Aton 5, který je fajn v poměru cena/výkon. Nicméně těch autosedaček je tolik druhů, že Tě přesměruji s tímto dotazem do naší autosedačkové poradny, kde se Ti bude věnovat odborník, co zodpoví všechny Tvé dotazy a pomůže vybrat tu NEJ! 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie