Thule Urban Glide 2 nebo Emmaljunga NXT90 F. Jaký byste pro častou jízdu v terénu volila raději?

Zodpovězené
18. srp 2021

Dobrý den,

mám Emmaljunga NXT90, kočárek zbožňuji, ale syn už korbě odrostl a je čas na sporťák. Ten je ovšem u tohoto modelu kolébkový, a to on nesnese. Proto zvažuji koupit verzi F s polohovacím sporťákem. Na druhou stranu jsem si teď zamilovala Thule Urban Glide 2 a nemohu se rozhodnout.

Upřímně s Emmaljungou zápasím v terénu, ve kterém jezdím hodně, a tak nějak předpokládám, že by Thule mohl být lepší?

U Emmaljungy se mi ovšem líbí možnost polohování nožiček a také otočení oběma směry, což nějak tuším Thule nemá?

Zároveň máme sedačku Britax Römer a nejsem si jistá, zda na Thule existují adaptéry.

Jaký kočárek byste pro častou jízdu v terénu volila osobě raději?

Už mi z toho jde hlava kolem.

Moc děkuji.

Veronika

Dobrý den, Veroniko,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárky Thule jsou obecně často volitelnou klasikou do terénu, jelikož to byl při formování této značky cíl. Sport, pohyb, terén. Každopádně jak správně píšete - nemá polohování nožiček (což se ale dá řešit dokoupením přídavného polohování) a nedá se otočit proti směru jízdy. Velmi často je u Thule i absence polohování zad do úplného lehu. Každopádně je to bez debat opravdu skvělý a kvalitní kočárek. 🙂

Avšak já bych být Vámi neváhala a šla bych do kočárku Emmaljunga NTX90 F. Písmenko "F" je tam od slova "flat" - což v tomto případě znamená úplný leh. Je to kočárek velmi spolehlivý - má nastavitelné odpružení, je opravdu skvělý do terénu (má velká a pevná kola, projedete s ním vše a prcek v něm určitě nebude 'naklepaný jako řízek´, je i dost prostorný, ale zároveň příjemně skladný. Rozhodně bych neváhala. ❤️

Klidně ještě napište, kdybyste se chtěla na cokoliv doptat. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka

produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz