Valco Snap 4 Trend Sport x Britax B-Motion 4 Plus - který sportovní kočárek je do města, auta, občasně do lesa vhodnější?

Zodpovězené
11. kvě 2020

Zdravím,

stále se nemohu rozhodnout, který kočárek je pro mne vhodnější, zda Valco Snap 4 Sport Trend, nebo Britax B-Motion 4 Plus. Kočárek budu využívat hlavně do města, ale občas se nějakému lesíku apod. nevyhnu, také jezdíme celkem často autem. Prosím o názor, popřípadě o + a - u těchto kočárků.

Děkuji 🙂

Ahoj!

Pokud mluvíme o prioritně městském používání Valco Snap 4 Trend Sport je podle mě podstatně vhodnější. Je totiž lehčí, a tudíž praktičtější na časté nakládání (nemluvě o tom, že je i skladnější). Na takové užívání věřím, že není nutné se natahovat s robustním Britax B-Motion 4 Plus - to by se vyplatilo spíše v případě, že by si po lese a nerovnostech plánovala chodit často… Do auta, města a občasný terén - za mě lehčí a skladnější možnost.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Britax B-Motion 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.