Vhodný kočárek (dvojkombinace), odpružený a vyšší. Který byste mi doporučila?

Zodpovězené
14. říj 2019

Dobrý den,

s přítelem sháníme kočárek, nejlépe dvojkombinace, jelikož skoro po celém městě jsou dlažební kostky a budeme chodit i na lesní cesty, tak aby byl dobře odpružený, tak aby nebyl nízký (přítel 185cm, já 170cm) a cenově dostupný do 10 tisíc.

Děkuji za radu.

Ahoj!

První, co mi přišel jako ideální z hlediska výšky i odpružení, byl ABC Design Salsa 4. Je odpružený fakt krásně, prostorný ve sportovní i hluboké verzi, a celkově hodně výkonu za ne mnoho peněz. Stále je to však nad limit, když jsem se podívala na tvou maximální částku (Salsa kombinace stojí nejméně kolem 14tis.). Popřemýšlej, zda ti za funkčnost a přitom fajn váhu (ve městě lehčí kočárek absolutně oceníš) nestojí trošku si připlatit, nebo se podívat na bazarový model.

ABC Design Salsa 4

A tedy z těch ještě levnějších - buď Baby Design Lupo Comfort mi přijde jako fajn, ale tedy váhově ne nejnižší řešení.

Baby Design Lupo Comfort

Nová Bexa Line se také zdá fajn, ale je v podobné váhové kategorii.

Bexa Line 2.0

Bomimi Bastien Air a G-Mini Hero Air-Fit jsou také cenově dostupné, stále však ne tak skladné či lehké řešení od narození, a také budou ok i do terénu.

Bomimi Bastien Air

G-Mini Hero Air Fit

A mými favority, pokud si ok s touto váhovou a typovou kategorií, by byly asi kočárky značky Bebetto - Vulcano, Holland či Tito seženeš i kolem 10 000 Kč.

Bebetto Vulcano 2017

Bebetto Holland 2016

Bebetto Tito

Možná i Kinderkraft Prime 2019 by mohl sednout - za nízkou cenu dosti robustní, odpružený kočárek... ale vždy počítej s tím, že ušetřit na kočárku se vždy někde odrazí - obvykle v materiálech, spojích... takové věci.

Kinderkraft Prime 2019

A opravdu podčárknu možnost kouknout i na bazarové kombinace - kvalitnější a lehčí kočárky lacněji - využiješ tak i sporťák pak více...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.