Výběr kombinovaného kočárku do 18tis. - ABC Design Salsa, Espiro Next Avenue, Cam, jiný..?

Zodpovězené
29. lis 2019

Ahoj.

Snad již píšu naposledy (ohledně kombinovaného kočárku). Pořád se nemohu rozhodnout - co jsem měla vybrané nesplňovaly mé očekávání. Zopa Move - maličký, nízký... Joie Versatrax – plast, co při manipulaci už v obchodě byl zasekaný a vydával divné zvuky.

Tak jsme vybrali s manželem tři jiné:
Salsu 4 - má vše, co potřebuji, dlouhá střecha, velký koš, zvládne i nějaký ten terén, jen se bojím, aby to nebyla velká „kráva“, víš co tím myslím, vůbec to nemyslím špatně, jen nevím, jak to jinak nazvat. Váha si myslím je přijatelná.
Espiro Next Avenue - ten je teda těžký celkem dost, líbí se mi ten prostor a ty vychytávky co má, ale to už je nejspíš ten obr, co až tak úplně nechci.
Cam - ten chce manžel, já ho rovnou zamítla, protože sportovní verze se mi nelíbí a já bych ráda, aby mi kočárek vydržel co nejdelší dobu, případně pak až na dovolenou k moři bych koupila nějaký menší, lehčí, skladný.

Kočárek budeme skládat do auta tak 1x týdně, takže to mi je celkem jedno, že bude kočárek prostornější v tomhle ohledu. Jde mi spíš o to, abych to nepocítila při jízdě, aby byla v pohodě, nenáročná. Požaduji prostor pro miminko, pohodlí, dlouhou střechu, velký koš, lepší kola. Do schodů ho taky nikde tahat nebudu.

Koukala jsem ještě na kočárek Moon ReSea S 2020, ale tam si nejsem jistá těma kolama a terénem. Lesy to úplně nebudou, ale cesta na zahradu (cca 30 minut), co mají babička s dědou, je kamínkatá, prašná. Případně jestli mi doporučíš úplně jiný kočárek, miminko bude březnové. Cenově do těch 18 000,-.

Ahoj!

Mně osobně ta ABC Design Salsa 4 přijde jako nejlepší kompromis toho, co požaduješ. Není to "kráva", tedy není takový mohutný, je to takový střed. Akorát se neskládá spolu se sportovním sedadlem, ale to je zvládnutelné.

ABC Design Salsa 4

Espiro Next Avenue je už podle mě na to, co chceš, příliš těžký, robustný. Já bych u něj spíše řekla ne.

Espiro Next Avenue

Cam, pokud se ti nelíbí, si jednoduše nekupuj. Má mnoho dobrých věcí, ale i dost minusů, které budeš nesnášet - když se ti nelíbí už teď.

Pokud mám navrhnout ještě něco, koukni Moon Style (pravda je, že kola u Tebou zmíněného Moon ReSea S jsou spíše menší, zde je to o něco lepší), nebo Jané Kawai.

Moon Style

Moon ReSea S

Jané Kawai

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.