Vybírám kombinovaný kočárek a nemůžu se rozhodnout - ABC Design, Cam, nebo Espiro?

Zodpovězené
31. říj 2019

Ahooj,

píšu už po několikáté a stále nevím, který vybrat. Máme vybrané tři značky a rozhodujeme se mezi:

  • ABC design
  • Cam
  • Espiro

S těma se nám na zkoušce jezdilo nejlépe a jsou i cenově přijatelné, ale nemůžu se rozhodnout, který a jaký model.

Prosím o radu a jestli vypíchneš klady a zápory.

Děkuji.

Ahoj!

Kočárky značky ABC Design mně osobně přijdou, co se poměru ceny a výkonu týče, z těchto jako nej volba. Jejich nej model je v tomto případě za mě Salsa 4 kombinující příjemnou váhu, větší a dobře odpružené kola, prostornost, stříšky XXL rozměru, a skvělý nákupní košík.

ABC Design Salsa 4

Cam by u mě byl na druhém místě. Pohodlné, dobré kočárky, fajn se používají, a mají super korbičky, ale nízké podvozky (pokud jste vysocí, tak spíše řeknu ne). Kola jsou, zejména přední, především městské, takže také nedoporučuji na častý náročný terén. Oblíbený Dinamico Up či novější Techno by pak byly když tak favority, kdyby si je zvažovala. S korbou jsou to supr kočárky, tak možná by bylo fajn si opatřit jenom hlubokou verzi.

Cam Dinamico Up

Cam Techno

Já tu však uvedu i podobný Moon Style, což je podle mě aktuálně lepší kočárek, a když tak ho doporučím dříve.

Moon Style

Espiro kombinované kočárky, tedy zejména linie Next, jsou dobře udělané, pohodlné pro mimčo - zejména korba, ale tedy také opravdu těžké a neskladné. Pokud ti to nevadí, ok - ale tedy nakládání do auta / MHD, bude-li pravidelné, bude časem řádná otrava a kočárek, myslím, pak vyměníte za nějaký lehčí sporťák s neotočným sedadlem.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.