Vydrží nám kočárek Cybex Talos S Lux do konce kočárkovacího období?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

máme kočárek Cybex Talos S Lux.

Je šance, že nám tento kočárek vydrží do konce kočárkovacího období?

Máme si pořídit i jiný kočárek?

Velikost není problém, neboť máme docela velký kufr.

Děkuji

Ahoj,

Cybex Talos S Lux má dostatečně velké rozměry, aby se do něj vešlo pohodlně i větší dítě, ale patří bohužel k těm těžším kočárkům (14,2 kg). Když si k němu připočteš hmotnost většího dítěte, tak manipulace s kočárkem už tak lehká nebude. Právě z tohoto důvodu spoustu maminek mění sporťák z dvojkombinace, za něco skladnějšího a lehčího.

Přečti si tuto otázku z poradny, kde odpovídám na podobný dotaz.

Pokud se rozhodneš, že chceš také něco více kompaktního, tak budu ráda, když mi napíšeš všechny Tvé požadavky, ať vybereme ten nejlepší kočárek, se kterým budeš maximálně spokojená. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie